AMBASADORZY

Kamila Szczawińska

Supermodelka, szczęśliwa i spełniona mama, miłośniczka zwierząt i pasjonatka jazdy konno. Na co dzień prowadzi własnego bloga, promuje postawę proekologiczną, zdrowo gotuje i aktywnie spędza każdą wolną chwilę. Zwierzęta towarzyszą jej przez całe życie. Dzieci Kamili wychowują się z psami, ucząc się empatii i odpowiedzialności. Psy były jej towarzyszami podróży i to dzięki nim przetrwała najdłuższe chwile samotności, latając po całym świecie.
Kamila od lat wspiera i angażuje się w różne kampanie pomagające zwierzętom.

Edyta Herbuś

Kobieta o wielu pasjach. Zaczęła tańczyć, gdy miała zaledwie 9 lat, dziś posiada Międzynarodową Mistrzowską "S" klasę w tańcach latynoamerykańskich . Ma na swoim tanecznym koncie wiele nagród i tytułów, ale jak sama twierdzi najlepszym uwieńczeniem jej tanecznej kariery była wygrana w konkursie Tanecznej Eurowizji.

Wcześniej dwukrotnie wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”, dzięki któremu zdobyła popularność i ogromną sympatię widzów. Po nim przyszły kolejne telewizyjne wyzwania: prowadzenie programów: „W rytmie MTV”, „Przebojowe dzieci”, „ Festiwal Muzyczny Top Trendy” oraz udział w wokalnym show „Jak oni śpiewają”, w których zawsze wyróżniała się ogromnym wdziękiem.

W 2010 zasiadła w jury programu Królowie Densfloru. Karierę aktorską rozpoczęła w 2006 roku rolą Marty w serialu „Na wspólnej”. Potem odbyła serię warsztatów aktorskich w Łodzi, Rzymie i Londynie oraz  aktorskie Masterclass w Los Angeles w szkole Bernarda Hillera.

Edyta jest wielka miłośniczką zwierząt i od lat wspiera inicjatywy pomocy i wsparcia dla potrzebujących zwierzaków