Znak Jakości PetZone - Laureaci

Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Znak  Jakości PetZone Z miłości do zwierząt to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do zwierząt. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentów. 

Zdobywcy wyróżnienia Znak Jakości PetZone to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta.

Rozwiązania oferowane przez Laureatów tego elitarnego wyróżnienia prezentują najwyższy poziom i spełniają bardzo wysokie, międzynarodowe standardy. Zdobywcy Znaku Jakości PetZone, to przedsiębiorcy, dla których najważniejszy jest Klient - jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja.


Zdobywca wyróżnienia Znak Jakości Petzone jest uprawniony do bezterminowego posługiwania się tytułem oraz nabywa prawo  skorzystania ze świadczeń marketingowych (promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych) w ramach wybranego Pakietu dostępnego w danej edycji plebiscytu.