O projekcie

Stawiamy na jakość! Rekomendujemy produkty i usługi najlepsze dla Waszych pupili!

Znak Jakości PetZone Z miłości do zwierząt to ogólnopolski projekt promocji firm oferujących produkty i usługi dla zwierząt, zrzeszający liderów w swoich branżach. Program selekcjonuje, wyróżnia i rekomenduje stworzone z pasją produkty, usługi i rozwiązania dla zwierząt. Odbiorcami projektu są opiekunowie zwierząt, gdyż to właśnie oni decydują które produkty i usługi są najlepsze dla ich podopiecznych.

apa2_1jpg Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę prestiżowego certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość oferowanych dóbr oraz ogólnokrajową kampanią promocyjną dla Laureata. Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa - prestiżowe wydarzenie z udziałem Laureatów projektu Znak Jakości PetZone, przedstawicieli biznesu, show-biznesu oraz licznych mediów.

apa2_1jpg Znak Jakości PetZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem usługami, przeznaczonymi dla zwierząt. Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów.


apa2_1jpg Ogólnopolska promocja firmy i dotarcie do milionów odbiorców to jeden z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie. Laureaci tego prestiżowego certyfikatu wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie odbiorców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości.

 

apa2_1jpg Przyznając Znak Jakości PetZone z jednej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących najkorzystniejszej oferty dla swoich podopiecznych, z drugiej zaś zachęcamy firmy do stałego podnoszenia jakości w swojej codziennej działalności. Znak Jakości PetZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma również na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które przez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają innowacyjne rozwiązania w swojej branży. Zgłoś firmę, uzyskaj Certyfikat i weź udział w kampanii promocyjnej!


apa2_1jpg Projekt realizowany jest w 3 kategoriach ogólnych oraz kilkudziesięciu kategoriach szczegółowych. Do udziału zapraszamy Producentów, Dystrybutorów i Usługodawców z branży zoologicznej, oferujących ekskluzywne dobra przeznaczone dla zwierząt. Liczba miejsc w każdej edycji projektu jest ograniczona.


Dołącz do najlepszych, zdobądź wyróżnienie dla firmy!

Znak Jakości PetZone:

  • jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności
  • daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów (ogólnopolska kampania promocyjna)
  • stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy (certyfikat i znak graficzny Znak Jakości PetZone)
  • gwarantuje obecność w gronie liderów rynku (najlepsze wyselekcjonowane marki)
  • podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność
  • buduje zaufanie i powoduje wzmocnienie pozycji marki na  rynku
  • utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie
  • jest wskazówką dla wszystkich miłośników zwierzą